YA - Poprad - spot 07

Kalendárny rok 2018 sa blíži ku koncu a basketbalistky YOUNG Angels Košice v ňom čaká posledný domáci duel, v ktorom v piatok 21-vého decembra o 18-tej privítajú tím basketbalovej akadémie Poprad. Nielen „žlto-modrých“ na predvianočné mestské derby do Angels arény pozývajú: LYNX – kybernetická bezpečnosť, TRIPEX – letenky a ubytovanie onlajn, FORFAN.sk – obchod pre fanúšikov, KAPPA - oblečieme Váš tím, a KERAMON-úplne iný pohľad na vec.

YA - Poprad - spot 06

Kalendárny rok 2018 sa blíži ku koncu a basketbalistky YOUNG Angels Košice v ňom čaká posledný domáci duel, v ktorom v piatok 21-vého decembra o 18-tej privítajú tím basketbalovej akadémie Poprad. Nielen „žlto-modrých“ na predvianočné mestské derby do Angels arény pozývajú: LYNX – kybernetická bezpečnosť, MONTAN VOSS – sila v oceli, BASKET.sk - viac ako spravodajstvo, KOFT-partnerstvo s dlhodobou tradíciou, a DEXTTER- predaj a servis vozidiel.

YA - Poprad - spot 05

Kalendárny rok 2018 sa blíži ku koncu a basketbalistky YOUNG Angels Košice v ňom čaká posledný domáci duel, v ktorom v piatok 21-vého decembra o 18-tej privítajú tím basketbalovej akadémie Poprad. Nielen „žlto-modrých“ na predvianočné mestské derby do Angels arény pozývajú: LYNX – kybernetická bezpečnosť, Svalová dystrofia.sk, CHEMKOSTAV Michalovce-staviame na pevných základoch, AQUAPRO – zdravá voda na dosah, a DEXTTER- predaj a servis vozidiel.

YA - Poprad - spot 04

Kalendárny rok 2018 sa blíži ku koncu a basketbalistky YOUNG Angels Košice v ňom čaká posledný domáci duel, v ktorom v piatok 21-vého decembra o 18-tej privítajú tím basketbalovej akadémie Poprad. Nielen „žlto-modrých“ na predvianočné mestské derby do Angels arény pozývajú: LYNX – kybernetická bezpečnosť, Lintex-výrobca bytového textilu COLIPREV- aby deti nebolelo bruško, DAG Slovakia- riadime a realizujeme stavby a KERAMON-úplne iný pohľad na vec.

YA - Poprad - spot 01

Kalendárny rok 2018 sa blíži ku koncu a basketbalistky YOUNG Angels Košice v ňom čaká posledný domáci duel, v ktorom v piatok 21-vého decembra o 18-tej privítajú tím basketbalovej akadémie Poprad. Nielen „žlto-modrých“ na predvianočné mestské derby do Angels arény pozývajú: LYNX – kybernetická bezpečnosť, Lintex-výrobca bytového textilu COLIPREV- aby deti nebolelo bruško, DAG Slovakia- riadime a realizujeme stavby a TSV GROUP – partner Vašej kancelárie.

YA - Nitra - spot 07

Program basketbalistiek Young Angels Košice obsahuje zdolávanie rôznych extraligových prekážok. Ich najbližšou bude 9-teho decembra o 18-tej v Angels aréne tím hráčok BKM Junior UKF Nitra. Partnermi klubu Young Angels Košice sú: LYNX – kybernetická bezpečnosť, TRIPEX – letenky a ubytovanie onlajn, FORFAN.sk – obchod pre fanúšikov, KAPPA - oblečieme Váš tím, a KERAMON-úplne iný pohľad na vec.

YA - Nitra - spot 06

Program basketbalistiek Young Angels Košice obsahuje zdolávanie rôznych extraligových prekážok. Ich najbližšou bude 9-teho decembra o 18-tej v Angels aréne tím hráčok BKM Junior UKF Nitra. Partnermi klubu Young Angels Košice sú: LYNX – kybernetická bezpečnosť, MONTAN VOSS – sila v oceli, BASKET.sk - viac ako spravodajstvo, KOFT - partnerstvo s dlhodobou tradíciou, a DEXTTER - predaj a servis vozidiel.

YA - Nitra - spot 05

Program basketbalistiek Young Angels Košice obsahuje zdolávanie rôznych extraligových prekážok. Ich najbližšou bude 9-teho decembra o 18-tej v Angels aréne tím hráčok BKM Junior UKF Nitra. Partnermi klubu Young Angels Košice sú: LYNX – kybernetická bezpečnosť, Svalová dystrofia.sk, CHEMKOSTAV Michalovce-staviame na pevných základoch, AQUAPRO – zdravá voda na dosah, a DEXTTER- predaj a servis vozidiel.

YA - Nitra - spot 04

Program basketbalistiek Young Angels Košice obsahuje zdolávanie rôznych extraligových prekážok. Ich najbližšou bude 9-teho decembra o 18-tej v Angels aréne tím hráčok BKM Junior UKF Nitra. Partnermi klubu Young Angels Košice sú: LYNX – kybernetická bezpečnosť, Lintex-výrobca bytového textilu COLIPREV- aby deti nebolelo bruško, DAG Slovakia- riadime a realizujeme stavby a KERAMON-úplne iný pohľad na vec.

YA - Nitra - spot 01

Program basketbalistiek YOUNG Angels Košice obsahuje zdolávanie rôznych extraligových prekážok. Ich najbližšou bude 9-teho decembra o 18-tej v Angels aréne tím hráčok BKM Junior UKF Nitra. Partnermi klubu Young Angels Košice sú: LYNX – kybernetická bezpečnosť, Lintex-výrobca bytového textilu COLIPREV- aby deti nebolelo bruško, DAG Slovakia- riadime a realizujeme stavby a TSV GRUP – partner Vašej kancelárie.

YA - Piešťany - spot 07

Extraligová sezóna je v plnom prúde. V šlágri extraligy žien nastúpia 24-tého novembra o 18-tej hodine basketbalistky Young Angels Košice proti Piešťanským čajkám a veria, že ich prídete povzbudiť. Hráčky Young Angels podporujú: LYNX – kybernetická bezpečnosť, TRIPEX – letenky a ubytovanie onlajn, FORFAN.sk – obchod pre fanúšikov, KAPPA - oblečieme Váš tím, a KERAMON-úplne iný pohľad na vec.

YA - Piešťany - spot 06

Extraligová sezóna je v plnom prúde. V šlágri extraligy žien nastúpia 24-tého novembra o 18-tej hodine basketbalistky Young Angels Košice proti Piešťanským čajkám a veria, že ich prídete povzbudiť. Hráčky Young Angels podporujú: LYNX – kybernetická bezpečnosť, MONTAN VOSS – sila v oceli, BASKET.sk - viac ako spravodajstvo, KOFT - partnerstvo s dlhodobou tradíciou, a DEXTTER - predaj a servis vozidiel.

YA - Piešťany - spot 05

Extraligová sezóna je v plnom prúde. V šlágri extraligy žien nastúpia 24-tého novembra o 18-tej hodine basketbalistky Young Angels Košice proti Piešťanským čajkám a veria, že ich prídete povzbudiť. Hráčky Young Angels podporujú: LYNX – kybernetická bezpečnosť, Svalová dystrofia.sk, CHEMKOSTAV Michalovce-staviame na pevných základoch, AQUAPRO – zdravá voda na dosah, a DEXTTER- predaj a servis vozidiel.

YA - Piešťany - spot 04

Extraligová sezóna je v plnom prúde. V šlágri extraligy žien nastúpia 24-tého novembra o 18-tej hodine basketbalistky Young Angels Košice proti Piešťanským čajkám a veria, že ich prídete povzbudiť. Hráčky Young Angels podporujú: LYNX – kybernetická bezpečnosť, Lintex-výrobca bytového textilu COLIPREV- aby deti nebolelo bruško, DAG Slovakia- riadime a realizujeme stavby a KERAMON-úplne iný pohľad na vec.

YA - Piešťany - spot 01

Extraligová sezóna je v plnom prúde. V šlágri extraligy žien nastúpia 24-tého novembra o 18-tej hodine basketbalistky Young Angels Košice proti Piešťanským čajkám a veria, že ich prídete povzbudiť. Hráčky Young Angels podporujú: LYNX – kybernetická bezpečnosť, Lintex-výrobca bytového textilu COLIPREV- aby deti nebolelo bruško, DAG Slovakia- riadime a realizujeme stavby a TSV GROUP – partner Vašej kancelárie.

YA - MBK Ružomberok - spot 07

Basketbalistky Young Angels pozývajú fanúšikov na extraligový šláger. Mladé anjelky budú 3.- tieho novembra o 18: 00 hostiť na domácej palubovke Angels arény tím MBK Ružomberok. Basketbalistky Young Angels podporujú: LYNX – kybernetická bezpečnosť, TRIPEX – letenky a ubytovanie onlajn, FORFAN.sk – obchod pre fanúšikov, KAPPA - oblečieme Váš tím, a KERAMON-úplne iný pohľad na vec.

YA - MBK Ružomberok - spot 06

Basketbalistky Young Angels pozývajú fanúšikov na extraligový šláger. Naše mladé nádeje vyzvú 3eho novembra o 18tej v angels aréne ostrieľaného súpera MBK Ružomberok. Basketbalistky Young Angels podporujú: LYNX – kybernetická bezpečnosť, MONTAN VOSS – sila v oceli, BASKET.sk - viac ako spravodajstvo, KOFT-partnerstvo s dlhodobou tradíciou, a DEXTTER- predaj a servis vozidiel.

YA - MBK Ružomberok - spot 05

Basketbalistky Young Angels pozývajú fanúšikov na extraligový šláger. Mladé anjelky budú 3.- tieho novembra o 18: 00 hostiť na domácej palubovke Angels arény tím MBK Ružomberok. Basketbalistky Young Angels podporujú: LYNX – kybernetická bezpečnosť, Svalová dystrofia.sk, CHEMKOSTAV Michalovce-staviame na pevných základoch, AQUAPRO – zdravá voda na dosah, a DEXTTER- predaj a servis vozidiel.

YA - MBK Ružomberok - spot 04

Basketbalistky Young Angels pozývajú fanúšikov na extraligový šláger. Naše mladé nádeje vyzvú 3eho novembra o 18tej v angels aréne ostrieľaného súpera MBK Ružomberok. Basketbalistky Young Angels podporujú: LYNX – kybernetická bezpečnosť, Lintex-výrobca bytového textilu COLIPREV- aby deti nebolelo bruško, DAG Slovakia- riadime a realizujeme stavby a KERAMON-úplne iný pohľad na vec.

YA - MBK Ružomberok - spot 01

Basketbalistky Young Angels pozývajú fanúšikov na extraligový šláger. Mladé anjelky budú 3.- tieho novembra o 18: 00 hostiť na domácej palubovke Angels arény tím MBK Ružomberok. Basketbalistky Young Angels podporujú: LYNX – kybernetická bezpečnosť, Lintex-výrobca bytového textilu COLIPREV- aby deti nebolelo bruško, DAG Slovakia- riadime a realizujeme stavby a TSV GRUP – partner Vašej kancelárie.

Young Angels 10/2018 - spot 07

Nová súťaž, noví súperi, nové výzvy. V tomto duchu sa ponesie vstup basketbalistiek Young Angels Košice do novej sezóny. Prvý domáci extraligový zápas odohrajú 20-teho októbra o 18-tej v Angels aréne s BéKá eŠKáPé Banská Bystrica. Palce im budú držať tak fanúšikovia, ako aj parteri klubu,ktorými sú: LYNX – kybernetická bezpečnosť, TRIPEX – letenky a ubytovanie onlajn, FORFAN.sk – obchod pre fanúšikov, KAPPA - oblečieme Váš tím, a KERAMON-úplne iný pohľad na vec.

Young Angels 10/2018 - spot 06

Nová súťaž, noví súperi, nové výzvy. V tomto duchu sa ponesie vstup basketbalistiek Young Angels Košice do novej sezóny. Prvý domáci extraligový zápas odohrajú 20-teho októbra o 18-tej v Angels aréne s BéKá eŠKáPé Banská Bystrica. Palce im budú držať tak fanúšikovia, ako aj parteri klubu,ktorými sú: LYNX – kybernetická bezpečnosť, MONTAN VOSS – sila v oceli, BASKET.sk - viac ako spravodajstvo, KOFT-partnerstvo s dlhodobou tradíciou, a DEXTTER- predaj a servis vozidiel.

Young Angels 10/2018 - spot 05

Nová súťaž, noví súperi, nové výzvy. V tomto duchu sa ponesie vstup basketbalistiek Young Angels Košice do novej sezóny. Prvý domáci extraligový zápas odohrajú 20-teho októbra o 18-tej v Angels aréne s BéKá eŠKáPé Banská Bystrica. Palce im budú držať tak fanúšikovia, ako aj parteri klubu,ktorými sú: LYNX – kybernetická bezpečnosť, svalovadystrofia.sk , CHEMKOSTAV Michalovce-staviame na pevných základoch, AQUAPRO – zdravá voda na dosah, a DEXTTER- predaj a servis vozidiel.

Young Angels 10/2018 - spot 04

Nová súťaž, noví súperi, nové výzvy. V tomto duchu sa ponesie vstup basketbalistiek Young Angels Košice do novej sezóny. Prvý domáci extraligový zápas odohrajú 20-teho októbra o 18-tej v Angels aréne s BéKá eŠKáPé Banská Bystrica. Palce im budú držať tak fanúšikovia, ako aj parteri klubu,ktorými sú: LYNX – kybernetická bezpečnosť, Lintex-výrobca bytového textilu COLIPREV- aby deti nebolelo bruško, DAG Slovakia- riadime a realizujeme stavby a KERAMON-úplne iný pohľad na vec.

Young Angels 10/2018 - spot 01

Nová súťaž, noví súperi, nové výzvy. V tomto duchu sa ponesie vstup basketbalistiek Young Angels [jang endžls] Košice do novej sezóny. Prvý domáci extraligový zápas odohrajú 20-teho októbra o 18-tej v Angels aréne s BéKá eŠKáPé Banská Bystrica. Palce im budú držať tak fanúšikovia, ako aj parteri klubu,ktorými sú: LYNX – kybernetická bezpečnosť, Lintex-výrobca bytového textilu COLIPREV- aby deti nebolelo bruško, DAG Slovakia- riadime a realizujeme stavby a TSV GROUP – partner Vašej kancelárie.